27.05.2018, godz.:
rozmiar czcionki domyślny rozmiar czcionki średni rozmiar czcionki duży
Kontrast:
tekstowa
Wieści z PZDRTelewizja WMODR

Jesienne Targi Ogrodnicze 2013

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Olsztynie, organizuje w dniu 7 września 2013 r. Warmińsko-Mazurską Wystawę Zwierząt Hodowlanych, która tradycyjnie odbędzie się w siedzibie Ośrodka przy ulicy Jagiellońskiej 91 w Olsztynie.

 

Podczas trwania tej imprezy odbędą się Jesienne Targi Ogrodnicze, na których przewiduje się prezentację:
■ maszyn i urządzeń do produkcji zwierzęcej,
■ pasz i dodatków paszowych,
■ ogrodnictwa i szkółkarstwa,
■ instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii,
■ żywności tradycyjnej i regionalnej
■ rękodzielnictwa,
■ instytucji i organizacji rolniczych działających na rzecz rolnictwa.

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w tej imprezie. Zgłoszenia udziału przyjmowane są do dnia 23 sierpnia 2013 r.

Dokumenty do pobrania:
Regulamin Jesiennych Targów Ogrodniczych
Karta zgłoszenia (pasze, wyposażenie budynków inwentarskich, budownictwo, oze, krzewy, instytucje) wraz z załącznikami
Karta zgłoszenia żywność tradycyjna i regionalna wraz z załącznikami
Karta zgłoszenia rękodzieło wraz z załącznikami

 

Ogolnopolska siec zagrod edukacyjnych

Copyright © 2008 - 2018 Warmińsko - Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Zamknij Informacja o przetwarzaniu danych osobowych 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie, ul. Jagiellońska 91, 10-356 Olsztyn. 2. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: administrator@w-modr.pl, telefonicznie pod numerem tel./fax: +48 89 535 76 84; +48 89 526 44 39 lub pisemnie pod adres siedziby administratora. 3. Administrator wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym może Pani/Pan się skontaktować poprzez e-mail: inspektor@w-modr.pl, telefonicznie pod numerem tel./fax: +48 89 535 76 84; +48 89 526 44 39 lub pisemnie pod adres siedziby administratora. Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem. 4. Dane osobowe podane przez Pana/Panią w celu uzyskania porady/informacji/konsultacji będą przetwarzane w celu udzielenia porady/informacji/konsultacji. 5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu. 6. Pani/Pana dane mogą być udostępnione przez Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów prawa. 7. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do udzielenia porady/informacji/konsultacji. 8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest niezgodne z prawem.

Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.